אימון אישי לבני נוער – המדריך להורה המתבגר:

מדריך כזה הוא בלתי נגמר, אבל אין ספק שהוא נחוץ.

אם יש משהו שהחיים לא מכינים אותנו אליו זה ההתמודדות עם המתבגרים שלנו. ההתמודדות הזאת נעה על סקאלה שבין התתמודדות עם המתבגרים הכי טובים ועוזרים שהם תלמידים מצויינים, אבל ביישנים, ללא חיי חברה, שנשארים בבית בשישי בערב, לבין ההתמודדות עם המתבגרים שמנסים סמים, נעלמים ולא מודיעים מראש ולאן, מסכנים את עצמם ואחרים. יש גם את המתבגרים  שחווים משברים נפשיים. 

נדיר שקל להיות הורים למתבגרים. אנחנו רוצים שיהיה להם הכי טוב ושיהיה להם הכי קל, אך לפעמים זה מרגיש לנו שהם בוחרים בדרך הקשה ואנחנו לא מצליחים לחדור אליהם ולעזור להם לבחור בדרך פשוטה יותר, קלה יותר. 

כמאמנת אישית למתבגרים אני יודעת שהדרך הקלה שלנו היא לאו דווקא הדרך הקלה שלהם אבל אני גם יודעת שבכדי שהם יוכלו לבחור צריך להצליח לגרום להם להקשיב לאפשרויות השונות.

לפעמים אנחנו כהורים לא יודעים איך לדבר ולהגיע לבן הנוער שלנו, למתבגר שלנו. 

כאן, אני נכנסת לתמונה כמאמנת אישית לבני נוער, אני יודעת להגיע ולמצוא את השפה המשותפת עם המתבגר שלכם.

כמאמנת (אימון אישי לבני נוער) בכלל וכמאמנת אישית לבני נוער בפרט אני יודעת לדבר את כל השפות ולהתאים את עצמי למתבגר שלכם וכך אני מצליחה לחדור לעולמו. 

אני רואה באימון אישי לבני נוער שליחות. אני זוכה ללוות אותם ולתת להם כלים באחד השלבים הקריטיים ביותר בחייהם. שלב שבוודאות יעצב אותם בבגרותם.

אימון אישי לבני נוער לא מתחיל ונגמר במתבגרים עצמם. 

האתגר האימוני האמיתי שנדרש בכדי לעשות שינוי עם בני הנוער, זהו גיוס של כל בני  המשפחה. זאת – בניגוד להדרכת הורים של תינוקות וילדים קטנים ששם ההורים הם אלו שמובילים את התהליך. 

עם בני נוער הנטייה היא “להעביר את האחריות” לבן הנוער בגלל שהוא כבר בוגר ולשלוח אותו או אותה לפסיכולוג המתמחה בבני נוער או מאמן בני נוער או כל טיפול כזה או אחר. אבל אם רוצים תוצאות אמיתיות לא מספיק לטפל רק במתבגר. ההורים חייבים להיות חלק פעיל מהשינוי. אני מאמנת בשיתוף פעולה מלא עם ההורים, נותנת לכם את הכלים לעזור ולקדם את המתבגרים שלכם, שעל אף שהם חושבים שהם גדולים, הם צריכים אתכם.

 

מנסיוני מרבית בני הנוער מעוניינים לדבר עם משהו חיצוני, לקבל תשומת לב אישית מאדם שהוא לא אתם, מישהו שיאמין בהם. אני מאמינה בילד שלכם הרבה לפני שנפגשנו, כי זו הגדולה שבאימון אישי לבני נוער, כי רק כך אפשר לייצר שינוי אמיתי, ורק כך אימון המתבגר שלכם יוכל להצליח. 

 

כבר למעלה משני עשורים שאני מאמנת אישית בכלל ולמשפחות ומתבגרים בפרט

לכן אני יודעת שעבור כל שינוי שאנחנו רוצים לעשות בחיינו נדרשת עבודה קשה. אבל הפעם, היא סופר קשה. אם אתם מוכנים להתמודד עם האתגרים ולשלב כוחות כדי לעשות שינוי לטובת כל המשפחה אני כאן כדי ללוות את ילדכם ואתכם ולתת לכם כלים מול בני הנוער, בית הספר וכל גורם נוסף.

דנה אני רוצה שתלווי אותי

השאירי פרטים ונחזור אליך

תפריט
דילוג לתוכן