כמה מילים עלי

היי לך, שמי דנה ויסבורט פרידמן. אני מאמנת אישית. אני מתמחה באימון של בני נוער, מתבגרים ומשפחותיהם.

אני מאמנת כבר למעלה מ-15 שנים. אימון זה חלק בלתי נפרד ממי שאני. זה טבוע בי. אני מאושרת שאני יכולה להעניק מכוחותיי ומכלי האימון שברשותי למתאמנים שרוצים לעשות שינוי ומוכנים לעבוד עבורו.

 

למה למתבגרים ומשפחות?

חוויות חיי הובילו אותי להיות מתבגרת לא פשוטה. בעוד שהמערכות הפורמליות רצו להרים ידיים, היה אדם אחד שהאמין בי וזיהה את היכולות שלי. בזכותו אימצתי את המשפט “כל ילד צריך מבוגר אחד שיאמין בו” כדרך חיים, וכך אני מאמנת. אני מאמינה במתאמנים שלי הרבה לפני שאני פוגשת אותם. נקודת המוצא שלי עבור כל אחד ואחת היא הידיעה והאמונה כי הם יכולים (אם רק ירצו).

אני מתמחה בסלילת דרכים לפתרון מצבים משפחתיים “יום-יומיים” שמכבידים עלינו – למשל ריבים כרוניים, חוסר תקשורת בבית, התפרצויות והסתגרויות מסיבות שונות, ועוד. בנוסף, אני פותרת מצבים של חוסר בטחון, דימוי עצמי נמוך, הסתגרות בחדר “מול המסך” ועוד.

אני מאמינה שלכל משפחה מגיע לחוות אושר אמיתי ומתמשך, ואני יודעת שזה אפשרי.

 

הגישה שלי

הבסיס הראשוני לאימון אפקטיבי היא השפה. אני יודעת לדבר עם כל מתאמן שמגיע אלי בשפה שלו, ובכך יוצרת קרבה שהיא חיונית לתהליך. השפה המשותפת מסייעת לי להעביר מסרים בצורה ברורה וחד משמעית – אפילו אם הם מורכבים. אני דורשת מהמתאמנים שלי להתחייב לעבודה משותפת.

דנה וייסברוט פרידמן

האחריות שלי כוללת זיהוי דפוסים והובלת המתאמנים בעדינות אל שלל תובנות שיכולות לסייע להם. האחריות שלהם כוללת התמסרות לתהליך, הפשלת שרוולים ולקיחת אחריות על הבחירות שלהם. אני סומכת עליהם – ולכן הם צריכים לסמוך על עצמם.

 

הסמכות וניסיון רלוונטי

אני מאמנת מוסמכת. למדתי אימון ו-NLP במכללת איקא, במסלול שמוכר על ידי פדרציית האימון הבינלאומית (ICF). כמו כן, למדתי גישור במכללת גבים בהרצליה. במקביל לקליניקת האימון, ניהלתי במשך שנים את תחום האימון הרגשי ב”נעמה ודנה – המרכז לכלכלה אישית”.

 

רוצה להתייעץ? אני זמינה עבורך

הקליניקה שלי פתוחה לכל משפחה, הורה, מתבגר ומתבגרת שמבקשים שינוי. במהלך השנים, עזרתי למאות מתאמנות ומתאמנים לסלול את דרכם הייחודית ולמצוא את עצמם, ולחוות שלווה פנימית שחיונית להגשמת יכולותיהם. בנוסף, עזרתי למאות משפחות למצוא איזון וליצור הרמוניה במסגרת המשפחתית.

ניתן לבצע את האימון בקליניקה או ב-Zoom. כיון שאני יודעת שלעיתים קשה לרתום מתבגר לשינוי, אוכל במידת הנדרש להגיע אל ביתכם בפגישה הראשונה. בשלב הזה, חובת ההוכחה היא עלי.

תפריט
דילוג לתוכן