אימון לזוגות / אימון אישי לזוגות 

אימון לזוגות, הם מגיעים אלי בדרך כלל בעיתות משבר, לאחר שעברו לא מעט טיפולים זוגיים. טלפון מצלצל ולרוב היא זו שעל הקו, כועסת פגועה ואינה יכולה להחיל יותר את חוסר הרגישות של בן זוגה.

אני מקשיבה לקולה, ליאוש ולמצוקה, אנחנו קובעות פגישה.

“לא!… זה הזוי!! אני אומרת X והוא שומע Y!!! איך זה יכול להיות?”

כמה פעמים אני שומעת את המשפט הזה. גברים ממאדים ונשים מנוגה? אני חושבת שזה כבר מוכח כנכון.

השפה של נשים כל כך שונה מהשפה של הגברים ולפעמים צריך מתורגמן ניטרלי.

תפקידי באימון לזוגות הוא לתווך את כל השפות. חלק מרכזי בתפקידי כמאמנת זוגות הוא לגרום לשני הצדדים להבין את השפה של כל אחד מהם. זו האומנות שלי וזו האמונה שלי.

היום השיטות ואפשרויות הטיפול הן כל כך רבות ומגוונות. אז למה דווקא נכון לנו אימון זוגי או אימון אישי לזוגות?
אימון אישי באופן כללי הוא טיפול מאוד ממוקד. ההיסטוריה פחות רלוונטית לנו, יותר חשוב לנו הכאן ועכשיו והשלכותיו על העתיד. אימון אישי לזוגות מתחיל בפריקה יום יומית של הדברים החשובים הן לבת הזוג והן לבן הזוג. בשונה מטיפול זוגי , אני מתרכזת במציאות ובעובדות הקיימות ומשקפת לבני הזוג שנמצאים בתהליך מציאות זו.
אימון זוגות זו עבודה פנימית ואישית של כל אחד מבני הזוג, התפקיד שלי להראות שלטנגו תמיד צריך שניים, שאין אשמים, ואין מקום להתחשבנות שכן זה לא יקדם אותם לשום מקום.

 

אימון אישי לזוגות הינו תהליך קצר ומדוייק שכן אין התבוננות בעבר ובהיסטוריה אלא בניית הווה ועתיד טובים יותר לשני בני הזוג, כיחיד וכזוג. אני כמאמנת אישית לזוגות, פותחת עבור הזוגות שמגיעים אלי ערוץ תקשורת המאפשר להם לבחור להשתמש בערוץ זה בכל צעד בחייהם.

 

כמאמנת אישית לזוגות עם ניסיון בליווי עשרות זוגות, למדתי כי אם אני רוצה להשיג תוצאות מועילות, בזמן קצר, אני צריכה לבחון ולבחור מה התהליך הנכון עבור הזוג אותו אני מלווה.

אימון אישי לזוגות הוא לא שטאנס, אין מידה אחת שמתאימה לכולם. לכן לעיתים אני בוחרת להתחיל את תהליך האימון רק עם אחד מבני הזוג. המקום הזה של אחד על אחד, שלי מולו או מולה מאפשר פתיחות גדולה יותר, לפחות בתחילת הדרך, שם אני מגלה כאבים שלא מדוברים ביום יום. כמאמנת אישית לזוגות יותר קל לתקשר את זה לבת או בן הזוג ובעצם לתרגם את הכאבים לשפה שהם מבינים. 

 

אני קוראת לזה אימון אישי לזוגות, כי על אף שאנחנו בזוגיות, ראשית וקודם כל אנחנו אינדיוידואל. יישות עצמאית שצריכה לקבל מקום וביטוי.

 

מטרתי ושאיפתי באימון אישי לזוגות, הן ללמדכם שפה משותפת שהיא שלכם. שפה שתשמש אתכם במציאות החיים. לא רק במשברים.

 

הנסיון שלי כמאמנת זוגות מתפרס ללמעלה משני עשורים, במציאות היום יומית שלנו, במשברי החיים והתמודדויות שהחיים מציבים בפנינו. אני משלבת את כל הכלים שיש לי מעולמות האימון, הגישור, השפה המדויקת של ה NLP. השלבים שזוג עובר באימון אישי לזוגות, מחוסר תקשורת והבנה, לשלב נפילת האסימונים (כמו שאני קוראת לו). מדהים לראות את השינוי הזה קורה, וכן גם מדהים לדעת שאני בתור מאמנת אישית לזוגות הצלחתי להביא לאותה נפילת אסימונים ושינוי מיוחל. 

 

אני מלווה אותם און אנד אוף כבר כמה שנים. הם מגיעים לתחזוקת הקשר, מידי פעם כשהם מרגישים שהפערים בינהם גדלים.

הפעם הם נכנסו לקליניקה (הקפה והתה כמו שהם אוהבים כבר חיכו להם על השולחן), וראיתי את הוריד במצח שלו והריחוק שלה וידעתי שהפעם זה יהיה קשה.

מצורפת תמונה של הווטסאפ שקבלתי לאחר אותה פגישה.​

דנה אני רוצה שתלווי אותי

השאירי פרטים ונחזור אליך

תפריט
דילוג לתוכן