העצמה אישית לבני נוער

אימון בני נוער להעצמה אישית

גיל ההתבגרות מביא עמו לא מעט קשיים ולחצים. רבים מהמתבגרים מתמודדים עם חוסר ביטחון, תחושת בלבול, חוסר יכולת לעמוד בציפיות וקושי להוציא אל הפועל (או קושי לזהות) את הכישורים והיכולות הטמונים בהם ולהגיע למימוש עצמי אופטימלי.

מצד שני, הורים רבים מרגישים שאין ברשותם את הכלים והיכולות להקל על הילדים שלהם, להעצים אותם ולאפשר להם לעבור את התקופה המורכבת הזאת, בצורה קלה יותר. לכן גיל ההתבגרות היא תקופה מתסכלת לא רק עבור בני נוער, אלא גם עבור הוריהם.

אימון בני נוער מעניק לנערים ונערות כלים חשובים להעצמה אישית. במקביל, תהליך האימון מספק להורי המתבגרים מעט שקט נפשי, בידיעה שילדיהם עוברים חוויה מובנית שמשפרת את איכות חייהם.

 

על חשיבותה של העצמה אישית

אימון בני נוער להעצמה אישית מאפשר למתאמנים לזהות את הכישורים והיכולות שלהם ולפעול על מנת לממש את הפוטנציאל הגלום בהם.

לפני כל דבר אחר, העצמה אישית מסמלת חופש. זהו חופש לקבל החלטות ולבצע בחירות חשובות ונכונות. יחד עם זאת, חשוב לציין שהעצמה אישית לא מתרחשת בבת אחת. היא מתפתחת במסגרת תהליך שמצריך רצון, עבודה ושיתוף פעולה. התהליך האימוני מורכב משלבים שונים שלכל אחד מהם יש חשיבות והשפעה על הצלחת התהליך.

ברוב המקרים, תהליך של אימון בני נוער להעצמה אישית יושפע מההיכרות ההדרגתית של המתאמנים את עצמם. הם ילמדו לזהות את הקשיים שלהם, להבין את הטריגרים שמניעים אותם, ולבודד את הסיבות לקשיים שהם חווים. כך הם יתחברו ליכולות, לרצונות ולעוצמות האותנטיים ביותר שלהם.

 

אימון אישי לבני נוער – למי זה מתאים?

אימון בני נוער להעצמה אישית, יכול להתאים לכל המתבגרים (החל מתחילת גיל ההתבגרות ועד לגילאי הצבא ולאחר מכן). התהליך מתאים גם לבני נוער שחווים קשיים אופייניים לתקופה מבלבלת זו, וגם עבור אלו שמצליחים לצלוח את גיל ההתבגרות בצורה קצת יותר רגועה, אבל מבקשים לעצמם יותר.

אימון אישי להעצמה אישית מביא עמו שורה ארוכה של תועלות: הוא מאפשר למתאמנים ללמוד לזהות את החוזקות והחולשות שלהם, לשפר את היכולות שלהם בקבלת החלטות, לחזק את האמונה בעצמם וביכולות שלהם ולהעצים את הביטחון העצמי.

במקביל, חשוב לזכור שגיל ההתבגרות בסוף מסתיים. תהליך האימון מסייע למתאמנים לטווח הארוך; ארגז הכלים שהם רוכשים במסגרת התהליך עתיד לשמש אותם לאורך כל חייהם. וזה, אולי, לא פחות חשוב.

 

גיל ההתבגרות הוא לא פיקניק, אבל אפשר להפוך את הקשיים לכלים.
לקביעת שיחת היכרות, אנא מלאו את הטופס בתחתית הדף, או התקשרו ישירות אלי ב-054-2610432.

 

אימון מתבגרים זה עניין של חיבור.

אני מאמינה בילדים שלכם. שנקבע שיחת היכרות?

תפריט
דילוג לתוכן